Bramborové knedlíky s uzeným masemBramborové knedlíky s uzeným masem

Bramborové knedlíky s uzeným masem

číslo výrobku: 3038660

Dostupnost: skladem
169 Kč
Cena uvedena s DPH
1000 g
cena za 1 ks/porce - cca 25 ks á 6,76 Kč
  • Poctivé bramborové knedlíky plněné výborným uzeným masem.
  • Stačí osmahnout cibulku a lahodný pokrm je na stole.
  • Výhodné rodinné balení.
 
Hluboce zmrazené knedlíky vložíme do mírně osolené vroucí vody, za občasného promíchání vaříme 5-8 minut od bodu varu.

Uvařené knedlíky doporučujeme servírovat s osmaženou cibulkou a špenátem.

Bramborové těsto (75 %): (směs na bramborové těsto: (pšeničná mouka, sušená bramborová kaše 30 %: (sušené brambory, barvivo: kurkumin; antioxidanty: kyselina citronová, siřičitan sodný; emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin), bramborový škrob, jedlá sůl, sušené odstředěné mléko, kypřicí látky: difosforečnany, uhličitany sodné; protispékavá látka: uhličitany vápenaté), pitná voda), náplň z uzeného masa: (vepřové maso 95 %: (vepřové maso, pitná voda, škrob bramborový, stabilizátory: difosforečnany, trifosforečnany; živočišná bílkovina, zahušťovadlo: karagenan; dextróza, pšeničná vláknina bezlepková, antioxidanty: erythorban sodný, citronany sodné; extrakty koření, aroma, jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný), mražená cibule, česnek, pepř). Může obsahovatstopy arašídů, skořápkových plodů.

Důležité upozornění:

Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené údaje jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy informace o složení uvedené na obalu!
Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.Výživové údaje g na 100 g g na porci (200 g; cca 5 ks) % GDA* na porci
Energie (kJ) 806 1612  
Energie (kcal) 189 376 19
Tuky (g) 5,4 10,9 16
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 1,2 2,4 12
Sacharidy (g) 29 58 22
Bílkoviny (g) 8 16 32
Sůl (g) 1,6 3,2 53

  Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené hodnoty jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.


Rozhodující jsou vždy nutriční informace uvedené na obalu! Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.

* GDA (Doporučená denní dávka) = doporučená denní výživová potřeba pro průměrného dospělého (2000 kcal). Nutriční potřeba závisí na věku, pohlaví a stupni fyzické aktivity. Výživové hodnoty výrobků podléhají přirozenému kolísání.