Jablečný Koláč s drobenkouJablečný Koláč s drobenkou

Jablečný Koláč s drobenkou

číslo výrobku: 3050298

Dostupnost: skladem
199 Kč
Cena uvedena s DPH
cca 12 porcí, 1250 g
cena za 1 ks/porce - cca 12 porcí á 16,58 Kč
  • Koláč bohatě plněný jablky, sypaný tradiční drobenkou.
  • Hotový, stačí pouze rozmrazit.
 
Nechte rozmrazit po dobu 300 - 360 minut.

jablka (47%), PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový, kokosový, slunečnicový), hrozinky (2 %), celá VEJCE, modifikovaný škrob, řepkový olej, glukózo-fruktózový sirup, přírodní aroma, regulátor kyselosti: E330, antioxidant: E300, emulgátor: E471, E322, jodidovaná jedlá sůl (jedlá sůl, jodid draselný), kypřící látky: E500, E331, skořice, jedlá sůl.

 

Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené údaje jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy informace o složení uvedené na obalu!
Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.Výživové údaje g na 100 g
Energie (kJ) 1023
Energie (kcal) 244
Tuky (g) 9,3
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 4,8
Sacharidy (g) 36
z toho cukry (g) 19
Bílkoviny (g) 2,5
Sůl (g) 0,20

 

Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené hodnoty jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.


Rozhodující jsou vždy nutriční informace uvedené na obalu! Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.