Pouze u Family Market
Ovocný dortOvocný dort

Ovocný dort

číslo výrobku: 3006816

Dostupnost: skladem
449 Kč
Cena uvedena s DPH
4 x 3 ks, 1350 g
cena za 1 ks/porce - 12 kusů á 37,4 Kč

  • Čtyři druhy ovocného dortu s jogurtovo-smetanovým krémem.
  • Višňový, broskvový, lesní ovoce a míchané ovoce.
  • Průměr 24 cm, nakrájený na 12 kusů.
 
Celý dort rozmrazíte při pokojové teplotě za 4-5 hodin, jednotlivé kusy za cca 2 hodiny. V lednici rozmrazíte celý dort za 6-7 hodin, jednotlivé kusy za 3-4 hodiny.

Poznámka k přípravě

 Dort vyjměte z obalu a nechte rozmrazit.

Cukr, pitná voda, smetana (13%), pšeničná mouka, broskve (7%), nízkotučný jogurt (6%), višně (5%), ovoce (5%) (jablka, hrušky, papája, broskve, zelené hroznové víno, modré hroznové víno, ananas), lesní ovoce (5%) (červený rybíz, borůvky, maliny, ostružiny),vejce, margarín (rostlinné tuky (palmový, kokosový), pitná voda, řepkový olej, emulgátory mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitin; kyselina (kyselina citrónová)), glukózový sirup, glukózo-fruktózový sirup, pšeničný škrob, sušené meruňky, želatina, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery polyglycerolu s mastnými kyselinami), koncentrovaná citronová šťáva, modifikovaný škrob, želírující látka (pektiny), aroma, kyselina (kyselina citronová), dextróza, kypřicí látky (difosforečnany, uhličitany sodné), regulátory kyselosti (citronany sodné, citronany draselné), koncentrovaná bezová šťáva, jedlá sůl s jódem, barvivo (karoteny), zpevňující látka (chlorid vápenatý). Může obsahovat stopy sóji, skořápkových plodů

 Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené údaje jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy informace o složení uvedené na obalu!
Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.Výživové údaje na 100 g na porci (112 g) GDA* na porci
Energetická hodnota (kJ) 881 989  
Energetická hodnota (kcal) 210 235 12 %
Tuky (g) 7,1 8,0 11 %
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 3,9 4,4 22 %
Sacharidy (g) 32,6 36,5 14 %
z toho cukry (g) 19,3 21,6 24 %
Vláknina (g) 1,6 1,8  
Bílkoviny (g) 3,0 3,4 6,8 %
Sůl (g) 0,11 0,12 2,0 %
Sodík (g) 0,042 0,047  
Chlebová jednotka (BE) 2,7 3,0  
1 BE koresponduje (g) 37,0    

 Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené hodnoty jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.


Rozhodující jsou vždy nutriční informace uvedené na obalu! Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.

* GDA (Doporučená denní dávka) = doporučená denní výživová potřeba pro průměrného dospělého (2000 kcal). Nutriční potřeba závisí na věku, pohlaví a stupni fyzické aktivity. Výživové hodnoty výrobků podléhají přirozenému kolísání.