Tvarohový koláčTvarohový koláč

Tvarohový koláč

číslo výrobku: 3012595

Dostupnost: skladem
199 Kč
Cena uvedena s DPH
1250 g
cena za 1 ks/porce - cca 12 porcí á 16,58 Kč

  • Křehké těsto, bohatá tvarohová náplň.
  • Ideální po rodinném obědě.
  • Hotový, stačí pouze rozmrazit.
 
Před rozmrazením odstraňte fólii a pečící papír zespodu koláče. Hluboce zmrazený koláč vložte do trouby a pečte 40 minut při 150 °C, poté nechte před podáváním 15 minut zchladnout.

 
Výrobek lze rozmrazit i v mikrovlnné troubě na funkci rozmrazování.

 
Před rozmrazením odstraňte fólii a pečící papír zespodu koláče. Nechte rozmrazit při pokojové teplotě po dobu 5-6 hodin.

 

Odtučněný tvaroh (31 %), pitná voda, cukr, pšeničná mouka, celé vejce, řepkový olej, rostlinné tuky (palmový, kokosový), sušené plnotučné mléko, pšeničný škrob, modifikovaný škrob, laktóza, škrob, kypřicí látky (uhličitany sodné, citronany sodné), přírodní aroma, jedlá sůl, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny), kyselina (kyselina citronová), zahušťovadlo (guma guar).

Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené údaje jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy informace o složení uvedené na obalu!
Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.Výživové údaje na 100 g na porci (104 g) GDA* na porci
Energetická hodnota (kJ) 1.135 1.183  
Energetická hodnota (kcal) 273 282 14 %
Tuky (g) 13 13,6 19 %
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 4 4,2 21 %
Sacharidy (g) 30,6 31,9 12 %
z toho cukry (g) 17,6 18,7 21 %
Vláknina (g) 0,54 0,6 2 %
Bílkoviny (g) 7,3 7,6 15 %
Sůl (g) 0,31 0,33 5 %

Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené hodnoty jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy nutriční informace uvedené na obalu! Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.

* GDA (Doporučená denní dávka) = doporučená denní výživová potřeba pro průměrného dospělého (2000 kcal). Nutriční potřeba závisí na věku, pohlaví a stupni fyzické aktivity. Výživové hodnoty výrobků podléhají přirozenému kolísání.