Duhové kornouty UnicornDuhové kornouty Unicorn

Duhové kornouty Unicorn

číslo výrobku: 3050341

Dostupnost: skladem
139 Kč
4 ks, 540 ml
cena za 1 ks/porce - 4 ks á 34,75 Kč
  • Ochutnej barvy duhy!
  • Zmrzlina s vanilkovou a malinovou příchutí, s malinovou polevou, zdobená barevnými perličkami, v jedinečném černém kornoutu.

rekonstituované odstředěné MLÉKO, cukr, kokosový olej, PŠENIČNÁ mouka, malinový džus z koncentrátu 5 %, glukózový sirup, sušené odstředěné MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, pitná voda, kakaový prášek 1,1 %, palmový olej, bílá čokoláda 0,6 % (cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO, emulgátor: slunečnicový lecitin; aroma), emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, SÓJOVÝ lecitin; koncentrovaná šťáva z červené řepy, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 0,5 %, aromata, barviva: rostlinná uhlíková červeň, kurkumin, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů, anthokyany, paprikový extrakt, košenila;  regulátor kyselosti: kyselina citronová; stabilizátory: karubin, guma guar; jedlá sůl, modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadlo: pektiny; rýžová mouka, kakaové máslo, cukrový sirup, shea máslo, koncentrovaná šťáva z černé mrkve, leštící látky: šelak, včelí vosk – bílý a žlutý; bezinkový koncentrát, sladový extrakt JEČMENE, koncentrát spiruliny, jablečný koncentrát, slunečnicový olej. Výrobek může obsahovat STOPY VAJEC, SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ a ARAŠÍDŮ.

Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené údaje jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy informace o složení uvedené na obalu!
Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.Výživové údaje g na 100 g g na porci* 75 g
Energie (kJ) 1460 828
Energie (kcal) 354 198
Tuky (g) 29,7 9,10
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 13,4 7,9
Sacharidy (g) 0,4 26
z toho cukry (g) 0,4 18,8
Bílkoviny (g) 12,4 2,7
Sůl (g) 1,8 0,20

*Balení obsahuje 4 porce.

Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené hodnoty jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.


Rozhodující jsou vždy nutriční informace uvedené na obalu! Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.