Hopsy tvarohHopsy tvaroh

Hopsy tvaroh

číslo výrobku: 3038698

Dostupnost: skladem
199 Kč
Cena uvedena s DPH
12 x 60 ml, 720 ml
cena za 1 ks/porce - 12 kusů á 16,58 Kč
  • Oblíbená česká zmrzlina na dřívku.
  • S výraznou tvarohovou chutí.
  • Rodinné balení za výhodnou cenu.

Tvaroh (min.50%), kakaová poleva (min.15%): (rostlinné oleje a tuky (kokosový, palmový), cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (min.3%), sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka, emulgátor: sójový lecitin; aroma), smetana, cukr, sušené odstředěné mléko, pitná voda, stabilizátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, guma guar, karubin, alginan sodný, karagenan; regulátor kyselosti: kyselina mléčná. Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů.

Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené údaje jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy informace o složení uvedené na obalu!
Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.Výživové údaje g na 100 g g na porci (60 g) % GDA* na porci
Energie (kJ) 1.089 654 8
Energie (kcal) 260 156
Tuky (g) 16 9,6 14
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 12 7,2 36
Sacharidy (g) 23 14 5,3
z toho cukry (g) 5 3 3,3
Bílkoviny (g) 6,8 4,1 8,2
Sůl (g) 0,1 0,06 1


Důležité upozornění:

Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené hodnoty jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy nutriční informace uvedené na obalu! Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.

* GDA (Doporučená denní dávka) = doporučená denní výživová potřeba pro průměrného dospělého (2000 kcal). Nutriční potřeba závisí na věku, pohlaví a stupni fyzické aktivity. Výživové hodnoty výrobků podléhají přirozenému kolísání.