Pouze u Family Market
MinilinosMinilinos

Minilinos

číslo výrobku: 3002747

Dostupnost: skladem
259 Kč
Cena uvedena s DPH
24 x 30 ml, 720 ml
cena za 1 ks/porce - 24 kusů á 10,79 Kč
  • Dokonalé mini občerstvení v dvojím provedení.
  • Ovocná zmrzlina jahodová-pomerančová-ananasová a třešňová-jablečná-citrónová.

Jahoda-pomeranč-ananas: pitná voda, cukr, ananasová šťáva z koncentrátu (13 %), glukózový sirup, jahodová šťáva z koncentrátu (3 %), pomerančová šťáva z koncentrátu (2 %), kyselina (kyseliny citronová), stabilizátory (guma guar, karubin, pektiny), aroma, barviva (červená řepa, karoteny, kurkumin), extrakt papriky. Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů.

Třešeň-jablko-citron: pitná voda, cukr, glukózový sirup, citronová šťáva z koncentrátu (7 %), jablečná šťáva z koncentrátu (4 %), třešňová šťáva z koncentrátu (2 %), stabilizátory (guma guar, karubin, pektiny), kyselina (kyselina citronová), barviva (červená řepa, karoteny), aroma, koncentrát spiruliny, extrakt světlice barvířské. Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů.

Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené údaje jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy informace o složení uvedené na obalu!
Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.Výživové údaje g na 100 g g na porci (83 g) % GDA* na porci
Energie (kJ) 415 127  
Energie (kcal) 98 30 1,5
Tuky (g) 0 0 0
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 0 0 0
Sacharidy (g) 24,2 7,3 2,8
z toho cukry (g) 22,1 6,6 7,3
Vláknina (g) 0,2 0,1  
Bílkoviny (g) 0,1 <0,1 0,2
Sůl (g) 0,03 <0,01 0,2
Sodík (g) 0,01 0,003  
Chlebová jednotka (BE) 2 0,6  
1 BE koresponduje (g) 50    


Důležité upozornění:

Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené hodnoty jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy nutriční informace uvedené na obalu! Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku. 

* GDA (Doporučená denní dávka) = doporučená denní výživová potřeba pro průměrného dospělého (2000 kcal). Nutriční potřeba závisí na věku, pohlaví a stupni fyzické aktivity. Výživové hodnoty výrobků podléhají přirozenému kolísání.