Pizza Prosciutto e FunghiPizza Prosciutto e Funghi

Pizza Prosciutto e Funghi

číslo výrobku: 3050317

Dostupnost: skladem
- 30% 99 Kč
69 Kč
1 ks, 370 g
  • Italská pizza o průměru 26 cm.
  • S tomatovým základem, šunkou, žampiony, mozzarellou, extra panenským olivovým olejem a oregánem.
 
Odstraňte obal z pizzy a nechte povolit cca 10 minut. Předehřejte troubu na 220 °C a pečte cca 10 minut.

 
Odstraňte obal z pizzy a nechte povolit cca 10 minut. Předehřejte troubu na 220 °C a pečte cca 10 minut.

PŠENIČNÁ mouka, žampiony (12%), šunka (11%) (vepřové maso, pitná voda, jedlá sůl, škrob, dextróza, stabilizátor: E407, antioxidant: E301, kouřové aroma, extrakty koření, aroma, konzervant: E205), mozzarella (11%) (MLÉKO, jedlá sůl, mlékarenské kultury, syřidlo), rajčatové pyré (9%), rajčatová dřeň (8%), pitná voda, slunečnicový olej, extra panenský olivový olej (1%), jedlá sůl, pekařské droždí, sladová PŠENIČNÁ mouka, petržel, cukr, oregano, česnek. Může obsahovat STOPY SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ, VAJEC, SÓJI, RYB a KORÝŠŮ.

 

Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené údaje jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.

Rozhodující jsou vždy informace o složení uvedené na obalu!
Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.Výživové údaje g na 100 g
Energie (kJ) 928
Energie (kcal) 220
Tuky (g) 4,2
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 2,0
Sacharidy (g) 26
z toho cukry (g) 2,8
Bílkoviny (g) 8,0
Sůl (g) 1,4

 

Důležité upozornění:
Výše uvedené údaje pečlivě kontrolujeme a pravidelně aktualizujeme. Receptury a výrobní procesy se však mohou měnit. Proto je možné, že pod stejným názvem i číslem výrobku lze nalézt starou i novou recepturu. Nelze tedy zcela vyloučit, že výše uvedené hodnoty jsou odlišné od těch, které můžete najít na obalu výrobku.


Rozhodující jsou vždy nutriční informace uvedené na obalu! Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat a uveďte, prosím, název, číslo, šarži a minimální trvanlivost výrobku.