Protože se nám stále množí dotazy ohledně toho, jak vlastně fungujeme, kdy k Vám přijedeme atd., rozhodli jsme se pro Vás připravit novou sekci často kladených otázek, kde najdete odpovědi na dotazy, které se nám jak na webových stránkách, tak také na zákaznickém emailu či sociálních sítích opakovaly.

A protože chceme, abyste dostali svou odpověď co nejrychleji, tedy ideálně hned ve chvíli, kdy je hledáte, přidali jsme otázky a odpovědi jak níže do této stránky, tak také do našeho chatovacího okna vpravo dole. 

 

Otázky a odpovědi 

 

 1. Jezdíte i do XXX? / Kam všude jezdíte?
  Jezdíme po celé ČR, záleží, kam si nás zákazníci objednají. Doporučujeme proto online objednávku přes náš e-shop www.familymarket.cz, budete tak mít 100% jistotu, že přijedeme i k vašim dveřím

 2. Přijímáte řidiče? / Chtěl bych se k vám přihlásit jako řidič.
  Prosíme, pošlete poptávku přímo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kolegové se vám obratem ozvou.

 3. Kdy mi bude doručena objednávka?
  Den závozu si vyberete při výběru dopravy sami a my se podle toho zařídíme a pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc. Více informací o fungování eshopu najdete v sekci Jak nakoupit?

 4. Kolik stojí doprava?
  Cena za dopravu z našeho eshopu http://familymarket.cz/ je 99,- Kč. Pro objednávky nad 799,- Kč je doprava ZDARMA!