DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že na základě kontroly jsme zjistili závažné nedostatky ve výrobním procesu u následujících druhů našich zmrzlin: Malináček, Dřeníci, Jahodáček a Rakytníky.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli okamžitě stáhnout tyto čtyři druhy zmrzlin z prodeje. Veškeré zásoby uvedených produktů proto nebudou dočasně k dispozici na našem e-shopu ani u prodejce.

 Pokud jste si některou z těchto zmrzlin zakoupili v nedávné době, můžete celé originální balení reklamovat. Zboží přijmeme zpět a ihned vám vrátíme celou částku, kterou jste za něj zaplatili.

Proces reklamace probíhá následovně: 1) Zašlete nám e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s předmětem "Reklamace zmrzliny" a uveďte své jméno, číslo objednávky a druh zmrzliny. 2) Do 3 pracovních dnů se Vám ozve prodejce, který s Vámi vyřeší vrácení peněz či výměn za jiný produkt.

Velice se omlouváme za způsobené komplikace. Naším hlavním zájmem je poskytovat jen prvotřídní kvalitní produkty. Proto jsme neprodleně přistoupili ke stažení z oběhu. Věříme, že uvedená opatření povedou k rychlé nápravě a že tyto zmrzliny budou brzy v nabídce.

Tým Family Market

AKTUÁLNĚ Č.9

Tisková chyba u produktu 9597 Slaný koláč na alsaský způsob. Upozorňujeme, že správná aktuální cena je 199 Kč.

---------------------- 

AKTUÁLNĚ Č.11

Tisková chyba u produktu 50807 Luxus mini. Upozorňujeme, že tento produkt je pouze bezlepkový nikoli vhodný pro diabetiky.

---------------------- 

Katalog 2023 

Tisková chyba u produktu 50364 Donna Choco. Správná aktuální cena výrobku 219 Kč.

Tisková chyba u produktu 30663 Játrové knedlíčky. Záměna popisku s jiným produktem.

Tisková chyba u produktu 38654 Knedlíky s borůvkami. Správná aktuální cena 149 Kč.

 

 

---------------------- 

Daňový doklad 

Daňový doklad (fakturu) k dopravě zboží u e-shopových objednávek zasílaných přepravní společností Vám zašleme na vyžádání.

 

Family Market