I v roce 2021 jsme mysleli na ty, kterým štěstí úplně nepřálo. A protože se nám spolupráce s organizací EDA velice líbila a viděli jsme, že se peníze dostaly na správnou adresu, kde opravdu pomáhají, rozhodli jsme se tuto organizaci podpořit znovu. Jen pro připomenutí, organizace EDA je oporou rodinám, ve kterých se narodilo dítě se zrakovým a jiným postižením. Organizace poskytuje profesionální sociální službu rané péče a aktuálně pomáhá ve 260 rodinách. 

EDA je nezisková organizace a v dnešní době bojuje s přidělením dotací od státu. Ty bohužel každoročně nesplňují požadavky na chod všech odvětví, kterými se EDA zabývá, proto je třeba shánět peníze jinde, aby bylo možné pomáhat rodinám, pro které je EDA neodmyslitelnou součástí jejich životů.

Více informací si můžete přečíst na www.eda.cz

Tentokrát jsme podporu EDA navázali na předvánoční období tak, abychom dětem a celé organizaci mohli dát trochu opožděný vánoční dárek.wink Od poloviny listopadu jsem prodávali mezi svými našimi zákazníky vánoční voucher a za každý tento prodaný voucher jsme darovali částku 30 Kč právě pro organizaci EDA. Celkovou částku jsme  po zkušenostech a skvělého pocitu z loňských let nakonec ještě navýšili za naší společnost o 30 %. Výslednou částku následně předl přímo paní ředitelce jeden z vlastníků naší společnosti p. Marek Tichý. 

Věříme, že peníze pomohly a udělaly radost. ?

Pokud byste chtěli pomoci i vy, tady je jejich číslo účtu 5481081309/0800 - každá částka se počítá.