Ptáte se kdo jsme?

Jsme rodina požitkářů milujících dobré a kvalitní jídlo a proto ho neúnavně hledáme pro naši rodinu po celé Evropě. To, které nám nejvíce chutnalo a od kterého jsme se díky naší vášni nedokázali odtrhnout, přinášíme na stůl našim klientům. My je totiž považujeme za součást naší rodiny. A kdo jiný než rodina si zaslouží to nejlepší. Jsme prostě „familáci“ z Family Marketu.

NAŠE HISTORIE

Nejsme nová společnost, nějaký internetový „start-up“, ale jsme společnost, která na českém trhu v letošním roce slaví neuvěřitelných 28 let své existence. S největší pravděpodobností nás znáte pod značkou Family Frost. Ano, váš starý známý Family Frost s těmi žlutými autíčky, která vyhrávala nezaměnitelnou melodii ve vaší ulici, a naši prodejci vám svou vlídností a mraženými produkty pomáhali zpříjemnit nejen horkem a sluncem zalité dny.

Naše společnost za 28 let své existence zaznamenala jak raketový růst prodejů, tak i komplikovanější období, která vždy ustála se ctí díky týmu lidí, kteří za společností 15 - 20 let stojí. Mnozí z nich jsou s ní spjatí dokonce od samotného začátku. Všichni tito lidé jsou na naši společnost hrdí jako jste vy hrdí na svou milovanou rodinu. A právě díky této skutečnosti jsme se rozhodli posunout k vám blíž a poskytnout vám možnost objednat si kdykoliv to, na co máte právě chuť, aniž byste museli čekat 2 - 3 týdny než k vám náš „familák“ přijede na pravidelné trase. Zkrátka měníme náš business model, abychom se k vám přiblížili. V letošním roce z tohoto důvodu výrazně investujeme jak do obnovy vozového parku, technologií a infrastruktury, tak i do našich pracovníků a jejich rozvoje.

TROCHA ČÍSEL

Startujeme novou obchodní platformu, díky které se k vám ve vybraných městech dostanou vaše oblíbené pokrmy do druhého dne nebo do čtvrtého dne kdekoliv jinde v republice. Dodáme vám je až do mrazáku „třeba až do desátého poschodí“ a to bez sebemenšího přerušení mrazícího řetězce o teplotě -19 ̊ C. V tomto ohledu máme celorepublikové pokrytí pouze my. Dnes vlastníme v České republice devět dep a více než 110 našich obchodních zástupců obsluhuje 70 – 75 tisíc aktivních zákazníků a jejich počet stále roste.

 

Jsme to stále my, bývalí „frosťáci“ z Family Frostu, a tvoříme nový Family Market ve stále stejných žlutých autíčkách s 28letou zkušeností v distribuci mražených potravin až do vašich domovů.

Zákaznická linka

Jsme zde pro Vás! Váš prodejce je Váš hlavní kontaktní partner, nicméně Vaše dotazy ohledně servisu či výrobků velmi rádi zodpovíme a kompetentně poradíme.

Kontaktní formulář