Ptáte se kdo jsme?

Začínali jsme jako Family Frost, nyní jsme Family Market, ale stále jsme to my, žlutá autíčka hrající známou melodii, která přijedou s objednávkou až k Vašim dveřím. To nejlepší, co pro Vás neustále objevujeme u tuzemských i zahraničních výrobců, přinášíme až na Váš stůl.
Již 30 let Vám vozíme kvalitní mražené produkty z celého světa a nyní přinášíme kvalitu do Vaší kuchyně. Kompletní nabídku najdete na www.familymarket.cz, kde si můžete kdykoliv objednat produkty a vybrat si způsob doručení. Objednávku Vám přivezeme kamkoliv po celé České republice, ano opravdu kamkoliv - od Aše až po Županovice.
Svou práci děláme s láskou a vkládáme do ní kus sebe. Opíráme se o dlouholetou tradici v úspěšném prodeji mražených potravin koncovým zákazníkům. ,,Spokojený zákazník" pro nás není jen slovo, je to náš cíl. Staňte se naším zákazníkem, také Vaše rodina si přeci zaslouží to nejlepší.

 NAŠE HISTORIE

Nejsme nová společnost, nějaký internetový „start-up“, ale jsme společnost, která na českém trhu v letošním roce slaví neuvěřitelných 30 let své existence. S největší pravděpodobností nás znáte pod značkou Family Frost. Ano, váš starý známý Family Frost s těmi žlutými autíčky, která vyhrávala nezaměnitelnou melodii ve vaší ulici, a naši prodejci vám svou vlídností a mraženými produkty pomáhali zpříjemnit nejen horkem a sluncem zalité dny.

Naše společnost za skoro 30 let své existence zaznamenala jak raketový růst prodejů, tak i komplikovanější období, která vždy ustála se ctí díky týmu lidí, kteří za společností 15 - 20 let stojí. Mnozí z nich jsou s ní spjatí dokonce od samotného začátku. Všichni tito lidé jsou na naši společnost hrdí jako jste vy hrdí na svou milovanou rodinu. A právě díky této skutečnosti jsme se rozhodli posunout k vám blíž a poskytnout vám možnost objednat si kdykoliv to, na co máte právě chuť, aniž byste museli čekat 2 - 3 týdny než k vám náš „familák“ přijede na pravidelné trase. Zkrátka měníme náš business model, abychom se k vám přiblížili. V uplynulých letech jsme z tohoto důvodu výrazně investovali jak do obnovy vozového parku, technologií a infrastruktury, tak i do našich pracovníků a jejich rozvoje.

Připomeňte si naší znělku wink

TROCHA ČÍSEL

Startujeme novou obchodní platformu, díky které se k vám ve vybraných městech dostanou vaše oblíbené pokrmy do druhého dne nebo do čtvrtého dne kdekoliv jinde v republice. Dodáme vám je až do mrazáku „třeba až do desátého poschodí“ a to bez sebemenšího přerušení mrazícího řetězce o teplotě -28 ̊ C. V tomto ohledu máme celorepublikové pokrytí pouze my. Dnes vlastníme v České republice sedm dep a cca 100 našich obchodních zástupců obsluhuje 45 – 50 tisíc aktivních zákazníků a jejich počet stále roste.

 

Jsme to stále my, bývalí „frosťáci“ z Family Frostu, a tvoříme nový Family Market ve stále stejných žlutých autíčkách s 30letou zkušeností v distribuci mražených potravin až do vašich domovů.