Podpora neziskové organizace EDA - Q4/2021

I v roce 2021 jsme mysleli na ty, kterým štěstí úplně nepřálo. A protože se nám spolupráce s organizací EDA velice líbila a viděli jsme, že se peníze dostaly na správnou adresu, kde opravdu pomáhají, rozhodli jsme se tuto organizaci podpořit znovu. Jen pro připomenutí, organizace EDA je oporou rodinám, ve kterých se narodilo dítě se zrakovým a jiným postižením. Organizace poskytuje profesionální sociální službu rané péče a aktuálně pomáhá ve 260 rodinách.

Více informací

 


Podpora neziskové organizace EDA - Q1/2020

Protože v nás nadšení z úspěšného projektu Dejme dětem šanci přetrvalo, rozhodli jsme se hned na začátku roku 2020 pokračovat v podpoře organizací, které pomáhají hlavně dětem. Tentokrát jsme vybrali neziskovou organizaci EDA, která je oporou rodinám, ve kterých se narodilo dítě se zrakovým a jiným postižením. Poskytuje profesionální sociální službu rané péče a aktuálně pomáhá ve 260 rodinách. Společně jsme vytvořili vouchery se slevovými kódy, prostřednictvím kterých budeme opět získávat peníze pro děti!

Více informací

 


Podpora organizace Dejme dětem šanci - 2019

V období od listopadu do prosince 2019 jsme dostali vánoční nápad, přispět z každého prodaného vánočního voucheru částkou na dobrou věc. Navázali jsme proto spolupráci s organizací Dejme dětem šanci a uvnitř společnosti vybrali dětská přání s tím, že se pokusíme některá z nich splnit dětem ještě před Vánocemi. Nakonec se celá akce shledala s obrovským zájmem uvnitř společnosti a podařilo se nám splnit všechna přání! S naší podporou se tak podařilo splnit dětská přání za více jak 41 tisíc korun!

Více informací