Nepřerušený teplotní řetězec

 Na kvalitu produktů má vliv nejen výroba a způsob zmrazení, ale především způsob skladování. Naše produkty jsou co nejrychleji po výlovu, sklizni nebo výrobě šokově zamrazeny na velmi nízkou teplotu a ani teplota během skladování nikdy nepřekročí hranici - 24 °C.

Pouze náš systém prodeje Vám může zaručit, že nedochází k porušení tzv. teplotního řetězce. To znamená, že po celou dobu přepravy, od výrobce až k zákazníkovi, je teplota výrobku striktně udržována na - 18 °C a nižší. Díky tomu zůstává kvalita neporušena, výrobky si uchovají svou charakteristickou chuť, čerstvost, důležité vitaminy a minerály, strukturu, barvu i aroma.

 Family Market - Mrazicí řetězec

 

Čerstvější než čerstvé 

Proces mrazení slouží jako dokonalá konzervační metoda již stovky let. Mražené potraviny jsou z kvalitativního a nutričního hlediska ve většině případů hodnotnější, než potraviny chlazené. Navíc není třeba přidávat konzervanty, ani další látky prodlužující trvanlivost.
Šokové zamrazení je jednou z nejefektivnějších cest, jak uchovat v potravinách obsah živin, pomáhá zachovat vysokou kvalitu a strukturu produktu, na rozdíl od běžného mražení v domácích podmínkách. Důležité je rychlé zmrazení pod - 20 °C a následné uchování v konstantní teplotě pod - 18 °C. Jakékoliv výkyvy teplot mohou mít nepříznivý dopad na kvalitu výrobku.

Další jedinečnou výhodou mražených potravin je snadná a rychlá příprava. K dispozici máte kdykoliv množství, které zrovna potřebujete, navíc bez ohledu na roční období. A to už za to stojí, nemyslíte? U nás máte vždy jistotu prvotřídní kvality. Dodavatele totiž pečlivě vybíráme a produkty pravidelně testujeme.

Při zpracování mražených potravin vzniká pouze minimální nebo dokonce žádný odpad. Žádné omývání, žádné krájení, žádné loupání. Mrazení jídla pomáhá redukovat množství odpadu a šetří tak nepřímo životní prostředí. 

Zákazník je u nás na prvním místě 

Snažíme se vyjít vstříc přáním a potřebám našich zákazníků, ať už se jedná o speciální výživu pouze módní trendy. Najdete u nás vegetariánské a veganské výrobky, produkty bez cukru nebo s nízkým obsahem cukru a tuku nebo výrobky vhodné pro bezlepkovou dietu, popř. vhodné pro osoby s intolerancí laktózy. Sledujeme označení výrobků v katalogu nebo navštivte naše webové stránky. Kvalitu našich produktů Vám garantujeme. Pokud nebudete spokojeni s jakýmkoliv výrobkem, vyměníme Vám jej nebo vrátíme peníze. 

 

 

Chováme se zodpovědně 

V rámci sortimentu ryb věnujeme pozornost nejen prvotřídní kvalitě, ale také ochraně moří a zodpovědnému farmovému chovu. Výrobky označené modrým logem MSC byly vyrobeny v souladu s principy ochrany životního prostředí a jsou certifikovány uznávanými mezinárodními organizacemi MSC (Marine Stewardship council)