Veškerý náš FROST sortiment je složen výhradně z trvanlivého, mraženého zboží. Ať už sháníte do své domácnosti cokoli u nás si vyberete. Máme stále dostatečné skladové zásoby Ovoce, Zeleniny, Masa, Ryb, Hotových jídel atd.  

Mražené potraviny jsou z kvalitativního a nutričního hlediska většinou hodnotnější než potraviny chlazené. Proces mražení slouží jako dokonalá konzervační metoda. Není pak třeba přidávat další látky (konzervanty), a to ani v případě ovoce, zeleniny, ryb, masa či bylinek. Ani chuť se výrazně nezmění. 

Další z výhod mražených potravin je zachování velmi vysoké kvality po dobu často delší než 1 rok. Výrobek je během velmi krátké doby hluboce zmražen na teploty pod -25°C. Takto rychlé zmražení, na rozdíl od běžného mražení v domácích podmínkách, nemění strukturu a kvalitu výrobků. Proces šokového zmražení je jednou z nejefektivnějších cest, jak uchovat v produktech obsah živin.

hluboké zamrazení

 

Pouze systém prodeje Family Market může zaručit, že nedochází k porušení tzv. teplotního řetězce. To znamená, že po celou dobu přepravy, od výrobce až k zákazníkům, je teplota výrobku striktně udržována na hodnotě -18 °C a nižší. Díky tomu zůstane kvalita výrobků neporušena.

 

A navíc, za Vámi přijedeme KAMKOLI PO CELÉ ČR.