Protože v nás nadšení z úspěšného projektu Dejme dětem šanci přetrvalo i přes vánoční svátky a zůstala v nás neskutečná radost z toho, že jsme byli schopni někomu pomoci a udělat jeho život lepší, rozhodli jsme se hned na začátku roku 2020 pokračovat ve spolupráci s organizacemi, které pomoc potřebují.  Tentokrát jsme navázali spolupráci s neziskovou organizací EDA, která je oporou rodinám, ve kterých se narodilo dítě se zrakovým a jiným postižením. Organizace poskytuje profesionální sociální službu rané péče a aktuálně pomáhá ve 260 rodinách. 

EDA je nezisková organizace a v dnešní době bojuje s přidělením dotací od státu. Ty bohužel každoročně nesplňují požadavky na chod všech odvětví, kterými se EDA zabývá, proto je třeba shánět peníze jinde, aby bylo možné pomáhat rodinám, pro které je EDA neodmyslitelnou součástí jejich životů.

Více informací si můžete přečíst na www.eda.cz

Společnými silami jsme s organizací EDA vytvořili voucher, prostřednictvím kterého mohou naši zákazníci:
1. Na přední straně získat SLEVU 100 Kč na svůj nákup.
2. Na zadní straně získat více informací o organizaci EDA a pokud se budou chtít do naší společné akce zapojit, tak také přispět pomocí DMS, darováním částky na účet EDA nebo zakoupením charitativních předmětů.

Aby se k těm, kteří to potřebují nejvíce, dostal co nejzajímavější finanční obnos, rozhodli jsme se, že z každého uplatněného slevového kódu věnujeme částku přímo pro organizaci EDA podobně, jako tomu bylo v úspěšném předvánočním projektu Dobrý skutek (Více informací zde).

JAK TO CELÉ DOPADLO? 

FM+EDA vouchery se slevovým kódem nakonec pomohly vybrat pro EDA částku 21 000 Kč. Navíc se kromě této částky z voucheru připojilo z vlastní iniciativy několik prodejců a většina managementu, kteří buď přispěli finančně nebo zakoupením dárkových předmětů EDA. Věříme, že peníze pomohly a udělaly radost. ?

Pokud byste chtěli pomoci i vy, tady je jejich číslo účtu 5481081309/0800 - každá částka se počítá.