Hezký den všem,

období Vánoc je vždy časem, kdy lidé více, než v kteroukoliv jinou roční dobu myslí na druhé, je to čas splněných přání a pomoci těm, kteří naši pomoc potřebují. Měli jsme myšlenku – Vánoční vouchery, prostřednictvím jejichž prodeje bychom přispívali na přání dětí z dětských domovů, kterým chceme pomoci a splnit jim jejich sny, přání. Nejsme kouzelníci, všem splnit sny nemůžeme, ale pokud můžeme udělat i to málo, co můžeme, pojďme, udělejme to. Tyto děti mají přání, které jsou pro některé z nás běžné záležitosti. Těmto dětem otevřou cestu k lepším zítřkům, většímu sebevědomí, k tomu, aby se cítily hezky a to přeci za ten pocit nám všem stojí.

Vybírali jsme, kde můžeme pomoci tak, aby se pomoc dostala přímo k dětem, které ji potřebují a které se o ni nebály poprosit. Proto jsme navázali kontakt s neziskovou organizací Dejme dětem šanci, která vybírá přání dětí z celé republiky a na které může kdokoli veřejně přispět.  

Z přání, které jsou na portálu Dejme dětem šanci k dispozici, jsme uvnitř společnosti tajným hlasováním vybrali pořadí přání, ve kterém je budeme postupně plnit. Z každého prodeje Vánočního voucheru přispějeme částkou na jednotlivá přání. Když se nám podaří vybrat částku, která je potřeba na 1. přání v pořadí, přejdeme ihned na 2. přání atd., dokud nerozdělíme všechny peníze, které budeme z prodeje Vánočních voucherů přispívat wink. Na této stránce u jednotlivých přání budete moci sledovat, kolik % vybrané částky jsme již přispěli a které přání jsou již splněna.

PRODEJ VOUCHERŮ

Vánoční vouchery si můžete koupit u svého prodejce u žlutého autíčka. Pokud nejste náš zákazník a chtěli byste přesto voucher zakoupit, napište nám prosím prostřednictvím kontaktního formuláře nebo chatu vpravo dole a celý proces společně domluvíme. 


Voucher je na nákup v našem mraženém segmentu - FROST v hodnotě 1 000 Kč. Za voucher však zaplatíte pouze 880 Kč, zbytek od nás máte jako Vánoční dárek zdarma wink. A navíc, jak už jsme zmiňovali výše. Z každého prodeje ještě přispíváme na dětská přání, jejichž seznam si můžete prohlédnout níže. Upozorňujeme, že Vouchery lze využít pouze na nezlevněné zboží. 


VYBRANÁ PŘÁNÍ DĚTÍ

 1. RENATA, 13 let, Přání: Rovnátka

Renata je veselé děvče, které se zajímá o svět kolem sebe, má ráda lidi, i přes to, že už s nimi má i špatné zkušenosti, je přátelská, usměvavá, miluje pohyb, hudbu, všechno, kde se může pobavit a něco se tam děje. Zajímá se o svůj vzhled a zdraví a rovnátka by jí pomohla narovnat nejen zuby ale i sebevědomí.

POŽADOVANÁ ČÁSTKA: 10 000 Kč

ZATÍM VYBRÁNO: 10 000 Kč
SPLNĚNO: 100 % 


2. ANGELIKA, 13 let, Přání: Rovnátka

Angelika je velmi snaživá, optimistická, kamarádská a vstřícná. Svojí pílí úspěšně dohnala výuku. Rozdává každodenní úsměvy všem v domově, tety a Angelika by nerady o ten krásný úsměv přišly.

POŽADOVANÁ ČÁSTKA: 8 000 Kč

ZATÍM VYBRÁNO: 8 000 Kč
SPLNĚNO: 100 %


 3. JAN, 13 let, Přání: Rovnátka na dolní čelist

Honza nastoupil do deváté třídy základní školy a rád by se potom vyučil zedníkem. Je to trpělivý a pracovitý mladík v kolektivu je oblíbený. Mezi jeho koníčky patří kreslení a sport, především fotbal a ping-pong. Honza má křivé zuby a moc rád by měl krásný úsměv.

POŽADOVANÁ ČÁSTKA: 6 500 Kč

ZATÍM VYBRÁNO: 6500 Kč
SPLNĚNO: 100 % 


 4. DĚTSKÝ DOMOV – MOST, Přání: Pianino

Nikolka, Tamarka, Sam, Sárinka, Jula a Pavlík je parta veselých, učenlivých dětí ve věku 3 – 10 let, které společně žijí v jedné rodinné skupině. Ve volném čase děti rády tancují a zpívají. Milují hudbu. Moc by si přály mít na bytě piano. Klasické je velmi drahé a tak by rády měly alespoň digitální. Děti budou moc vděčné za splnění jejich přání.

POŽADOVANÁ ČÁSTKA: 17 000 Kč

ZATÍM VYBRÁNO: 17 000 Kč
SPLNĚNO: 100 %