Pokud chcete krmit svého psa zdravě a současně syrovou potravou, tak pro vás máme MASO+, unikátní produkt s miliardou živých kultur na 1 gram syrového masa. MASO+ je základem vyváženého B.A.R.Fu ("Bones and raw food", neboli "Kosti a syrová potrava"), k němuž stačí přidat pouze přílohu. Tu si buďto můžete připravit čerstvou, nebo využít naší vyváženou, za studena lisovanou přílohu BARF+. Nejen vysoce kvalitní suroviny, ale i probiotika teď budou hlídat zdraví vašeho psa krmeného syrovou potravou pro jejíž trávení byl pes přírodou „vyvinut“.

Kvalitu „MASO+“ a především probiotik je ale třeba uhlídat. A proto neprodáváme a neposíláme MASO+ z našeho (ani žádného jiného) eshopu. To vše bude v zájmu kvality a hlavně zdraví vašich psů dopraveno až k vašim dveřím.

PARTNERSTVÍ S YOGGIES

Důležitá informace: Je bezpodmínečně nutné, aby se "MASO+" dostalo až k vám domů ve zmraženém stavu, proto ho společnost YOGGIES neposílá klasickými přepravními společnostmi. Díky naší logistické síti mrazících autíček po celé republice jsme spojili síly a od jara roku 2019 jsme navázali partnerství, které propojuje obě společnosti s jasným cílem. Dostat kvalitní potravu pro Vaše mazlíčky v nejlepším stavu až k Vám domů.

Jako jediní Vám tak dovezeme zboží v -19°C, navíc až k vašim dveřím i do té nejzapadlejší vesničky v České republice, a to dnes již legendárním žlutým autem. Klasičtí přepravci totiž takové podmínky nejsou schopni zajistit. 

 

NAŠE VÝHODY

Rozvoz po celé ČR, i do poslední vesničky v horách

Doprava zdarma (podmínky na webových stránkách)

Možnost dodání ve stejný den od objednání

Distribuce od nás až k vám stále v -19°C

Tradice již 26 let

Proškolení prodejci, kteří vám na místě poradí)

 

VÝROBKY MASO+ najdete exkluzivně v našem eshopu zde.