Zmrzliny

Zmrzliny od Family Market vás příjemně překvapí už po prvním ochutnání. Kvalitní ingredience, vyvážené složení i jemný nášleh zmrzlin potěší vaše chuťové pohárky. Jemný nášleh výrazně ovlivňuje výslednou chuť a strukturu zmrzliny. U nás neplatíte za přebytečný vzduch, ale za kvalitu na prvním místě. V nabídce nechybí zmrzliny bez lepku a laktózy, veganské zmrzliny, mražené krémy i nanuky s rostlinným základem. U nás si vybere zkrátka každý!

Pokud hledáte zmrzliny, které nabízejí lahodnou chuť, jste na správném místě. Všechny naše zmrzliny jsou pečlivě vyráběny s důrazem na detail, abychom vám zajistili ten nejlepší chuťový zážitek. Nakupujte u nás a objevte skvělý svět zmrzlin.

Kvalitu našich zmrzlin vám potvrdí i výsledky nezávislého celorepublikového testu kvality, ve kterém zvítězil náš Hopsy tvaroh.

Citrón Sorbet
31,80 Kč za 100 ml
Cena za balení: 159 Kč
500 ml
Mango Sorbet
31,80 Kč za 100 ml
Cena za balení: 159 Kč
500 ml, 366 g
Froskymo
16,90 Kč za ks
Cena za balení: 169 Kč
10 x 50 ml, 500 ml
Mix mini kornouty
14,08 Kč za ks
Cena za balení: 169 Kč
12 ks, 336 ml
Sorbet lesní ovoce
33,80 Kč za 100 ml
Cena za balení: 169 Kč
500 ml
Pistáciová zmrzlina
33,80 Kč za 100 ml
Cena za balení: 169 Kč
500 ml
Fusion
18,90 Kč za ks
Cena za balení: 189 Kč
10 x 50 ml, 500 ml
Vanilkové kornouty bez přidaného cukru
49,75 Kč za ks
Cena za balení: 199 Kč
4 x 120 ml, 480 ml
Smetanová zmrzlina v oplatce
39,80 Kč za ks
Cena za balení: 199 Kč
5 x 220 ml, 1100 ml
Jamaica Schwarzwald
12,44 Kč za 100 ml
Cena za balení: 199 Kč
1650 ml
Jogurtová zmrzlina s lesním ovocem
22,11 Kč za 100 ml
Cena za balení: 199 Kč
900 ml
Choco wall
33,17 Kč za ks
Cena za balení: 199 Kč
6 ks, 540 ml